Reference

Reference od mých zákazníků

 • Fotografku Péťu všem vřele doporučujeme. Bezproblémová komunikace ohledně termínu i místa focení v exteriéru. Samotné focení proběhlo v pohodové a přátelské atmosféře, díky které máme krásné fotografie celé naší rodiny. Tak že za nás určitě jen ty nejlepší reference!
  Lucie a Jan Polesných
 • S Petrou jsme vždy velmi spokojeni. Je to milá, přátelská fotografka se smyslem pro detail a zachycení atmosféry. Máme vynikající zkušenosti jak s focením miminek a rodinných fotografií, tak s fotografiemi ze svatby i křtin. Vždy se rádi vracíme.
  Katka a David Kratochvílovi
 • Zprvu jsem se tvářila skepticky, když mi dcera řekla, že objednala společné rodinné focení s ní a vnučkou. Teď už vím, že se z toho stane každoroční tradice. Petra je nápaditá, usměvavá a focení s ní byl příjemný zážitek.
  Jana Kolářová
 • Přestože jsem muž a k focení jsem byl vždy skeptický, velmi mě překvapilo, že se z něj může stát příjemný zážitek.
  Daniel Vávra
 • Ač jsme nebyli úplně standardními klienty a z rodinných důvodů jsme byli dvakrát nuceni měnit termín focení, fotografka nám vyšla vstříc. Za naši rodinu určitě 10 z 10!
  Kateřina Černová
 • Na rodinné focení jsme dorazili i s naším 3letým raráškem, který takříkajíc chvíli neposedí. Fotografka Péťa si s ním ale poradila na jedničku! Z dvouhodinového focení máme spoustu nádherných fotografií, které nám budou krásnou vzpomínkou.
  Aneta Hornová s rodinou

 

Pokud byste si chtěli mé reference osobně ověřit, kontaktujte mne prosím, zprostředkuji vám důvěrné spojení s jejich autory.